Kimberley, de duizendpoot achter A-Chief!


Kimberley zorgt sinds 1 jaar voor het vlotte reilen en zeilen bij A-Chief. Hoog tijd om onze creatieve en administratieve duizendpoot in de spotlights te zetten. Haar kamerbrede glimlach en stevige dosis enthousiasme krijg je er gratis bij.

En vertel, Kimberley, hoe was je eerste jaar bij A-Chief?

‘Werken bij A-Chief is elke dag anders. Ik vind het nog steeds uitdagend om te kunnen werken voor en met gedreven ondernemers en hun ambitieuze bedrijfsplannen.  Ons enthousiaste team met elke hun expertise motiveert mij om er elke dag mee voluit voor te gaan.’

Wat houdt je job juist in?

‘Wat niet? (lacht) Mijn job is enorm gevarieerd. Ik ondersteun zowel in de sales als in HR, marketing en administratie. De ambities zijn groot en A-Chief is nog steeds in volle groei. Dit zorgt dat mijn takenpakket evolueert en er veel mogelijk is. Er is echt aandacht voor welke jobinhoud je voldoening geeft en wat het meest aansluit bij je interesses. Dit spreekt mij persoonlijk het meest aan.

"Werken bij A-Chief is elke dag anders en uitdagend"

Kimberley Suykens


Waar haal je het meeste voldoening uit?

Ik heb veel vrijheid in het bepalen van mijn agenda. Er zijn natuurlijk vaste taken maar anderzijds is er ook veel flexibiliteit en kan ik tijdens onze wekelijkse meeting ook ideeën aanbrengen waarmee ik aan de slag ga. Er is een korte lijn met Geert, zaakvoerder van A-Chief. Hierdoor worden beslissingen snel genomen en zie je snel de impact van wat je doet. En dat motiveert    

Is werken bij A-Chief een aanrader?

Heb ik al gezegd in wat voor een fijn team ik ben terechtgekomen? (lacht) We werken zowel met vaste collega’s als met freelancers. Iedereen is even vlot en gedreven, we hebben allemaal hetzelfde doel en dat is subsidies binnenhalen voor onze ondernemers. Onze teambuildings zijn ook legendarisch…    

Hoe zie jij de toekomst bij A-Chief?

Ik kijk er naar uit om mee te blijven werken aan de sterke groei en ambities van A-Chief. Momenteel zijn we nog op zoek naar leuke collega’s voor zowel het team groeibedrijven als het team innovatie. Soms krijgen we de opmerking is dit niet saai? Integendeel mijn collega’s komen dagelijks in contact met ambitieuze ondernemers en sparren met hen over hun innovatieve ideeën en concrete groeiplannen. Vaak zijn ze hierdoor al op de hoogte van nieuwe innovaties en producten voor die op de markt komen. Het sterke netwerk dat ze hiermee opbouwen, is een mooi voordeel.

Merci, Kimberley, heel blij dat jij in ons team zit. Niet alleen voor je eeuwige optimisme en het vlotte reilen en zeilen op kantoor maar ook voor het vullen van de snoeppotten en je enthousiaste verhalen van de Polderse tradities van het ganzenrijden. 😊

Ook zin om ons team te vervoegen? Check onze vacatures op 

Jobs | A-Chief

Jobs | A-Chief

bekijk onze vacatures

ONTDEK MEER

Stel je kandidaat

Aanbevolen voor jou

Schrijf je hier in en ontvang steeds als eerste ons laatste nieuws per mail

Ontdek welke subsidie het beste past bij jouw project

Heb je geen idee voor welke subsidies jouw bedrijfsplannen in aanmerking komen?
​​​​​​​
A-Chief voert voor jouw bedrijf een gratis subsidiescan uit. We gaan in dialoog om de opportuniteiten na te gaan, nu en in de toekomst. Zo vinden we een perfecte match tussen jouw projecten en de meest aansluitende subsidie.

Gratis Subsidiescan

In de kijker

Hoe kunnen wij je helpen?

Geen tijd om je te verdiepen in subsidies? Laat ons je helpen en laat geen geld liggen!

Contacteer Ons